تزریق بوتاکس در زیر بغل باعث می شود که تعریق این ناحیه متوقف شده و یا تا حد بسیار زیادی کاهش یابد . این موضوع معمولا در بازه دو هفته ای بعد از درمان مشخص خواهد شد و بین 6 تا 7 ماه نیز باقی می ماند . اگر فکر می کنید که این درمان برای شما موثر بوده، باید آن را تکرار کنید تا از مزایای بیش تر آن بهره مند شوید .

عوارض جانبی تزریق بوتاکس زیر بغل

  • درد و کبودی در زیر بغل
  • خراشیدگی و زخم در پوست
  • خونریزی
  • سردرد
  • نشانه های آنفولانزا

روش تزریق بوتاکس زیر بغل چگونه است ؟

پزشک در وهله اول با استفاده از سوزنی بسیار کوچک، در چند ناحیه از زیر بغل تزریق را انجام می دهد و بلافاصله جهت کنترل درد کمپرس یخ را قرار می دهد تا بیمار هیچ گونه درد و ناراحتی را احساس نکند . پزشک معمولا از 50 واحد بوتاکس در هر کدام از قسمت های زیر بغل استفاده می کند .

هزینه تزریق بوتاکس برای درمان تعریق بیش از حد زیر بغل چقدر است ؟

هزینه تزریق بوتاکس را معمولا بر اساس تعداد دوزهای مصرفی در یک جلسه درمان می سنجند و این مقدار می تواند متفاوت باشد . از سوی دیگر هزینه تزریق بوتاکس به تخصص و تجربه پزشک، تعداد دوزهای مصرفی، محل مطب و بیمه شما نیز بستگی دارد .

بوتاکس برای چه افرادی ممنوع است ؟

افرادی که باردار هستند، افرادی که به فرزندشان شیر می دهند یا افرادی که بیماری عصبی دارند، نباید از بوتاکس استفاده کنند .

سخن پایانی

کلینیک سیزم بهترین خدمات در زمینه بوتاکس را به شما عزیزان ارائه می دهد . جهت رزرو وقت و استعلام قیمت با شماره زیر تماس حاصل فرمایید .

09053621680