فیشیال

فیشیال صورت یک روش درمانی پوستی است که منافذ پوست را پاکسازی کرده، سلول های مرده پوست را از بین برده و مشکلات شایع پوستی را با استفاده از روش های متناسب با پوست شما درمان می کند. فیشیال طی چندین مرحله روی پوست صورت، انجام می شود. این امر باعث جوانسازی و تغذیه پوست صورت شده و به آن ظاهری شاداب تر و جوان تر می بخشد.
فیشیال یکی از متداول ترین روش های مراقبت پوستی است که شامل پاکسازی، لایه برداری و تغذیه پوست بوده و باعث می شود آلودگی‌های محیطی از پوست پاک شود، جوش‌ها و لک‌ها از بین برود و چین و چروک‌ها کاهش پیدا کند.

فواید فیشیال


فواید فیشیال برای انواع مختلف پوست، بسیار است. پوست شما از هر نوع که باشد (خشک، چرب،معمولی، مختلط، حساس) از فیشیال برای درمان مشکلات پوستی بهره خواهد برد. پوست‌های سالم هم می ‌توانند برای چند برابر کردن طراوت و شادابی پوست و به تاخیر انداختن فرآیند پیری، از انجام فیشیال بهره ببرند.
اولین گام برای حفظ و نگهداری از سلامت پوست، فیشیال است. چراکه برای انجام سایر مراقبت‌های پوستی، داشتن زمینه‌ی پوستی مناسب باعث گرفتن نتیجه‌ ی موردنظر خواهد شد. در ساده ‌ترین حالت، فیشیال باعث می ‌شود که مواد آلوده و سمی از منافذ پوست شما خارج شوند. سلول‌های مرده از سطح پوست کنار زده شوند و پوست شما برای سایر مراقبت‌های پوستی آماده خواهد شد.
در طی درمان فیشیال، آلودگی‌ ها و مواد آرایشی از منافذ پوست خارج شده و سلول‌ های مرده‌ی سطح پوست، لایه‌ برداری خواهند شد. این امر موجب شفاف و روشن شدن سطح پوست شده و پوستی صاف و یکدست را برای شما به ارمغان خواهد آورد. در برخی از موارد از فیشیال برای درمان میگرن یا رفع التهابات پوستی استفاده می‌شود.

از دیگر مزایای فیشیال جوان سازی پوست و کاهش استرس های پوستی است:

جوان سازی پوست


تمیزی و رطوبت رسانی با انجام فیشیال، حس جوانی و تازگی را به صورت شما می بخشد. بسیاری ازدرمان های فیشیال شامل لایه برداری صورت می شوند که باعث از بین بردن سلول های مرده و سلول سازی مجدد پوست می شود. همچنین اگر دارای پوستی خشک و حساس هستید یا در زمستان خشکی پوست صورت آزارتان می دهد فیشیال می تواند باعث رطوبت رسانی کامل پوست شما گردد.

کاهش استرس های پوستی


فشارهای استرسی روی پوست، با دیگر ارگان های بدن نیز ارتباط دارد. با انجام فیشیال می توانید علاوه بر تسریع بهبود پوست صورت خود، به بهبود عملکرد سایر نواحی بدن نیز کمک کنید.
فیشیال می تواند عملکرد گردش خون را تسریع کند. این کار باعث اکسیژن رسانی بهتر و بهبود عملکرد سلول های زیر پوست می شود.

 

 

تعداد جلسات مورد نیاز فیشیال


نیاز افراد مختلف به انواع فیشیال و تعداد جلسات توصیه شده متفاوت است.
معمولا در کلینیک پوست سی زم در مشاوره اولیه نوع پوست شما تعیین میشود و پس از آن درمورد تعداد جلسات مورد نیاز شما برای دستیابی به پوستی زیبا و سالم با پزشک صحبت خواهید کرد. در جلسات بعدی با در نظر گرفتن شرایط سنی و نوع پوست شما، روش های تکمیلی و تخصصی به شما پیشنهاد داده خواهد شد. بطور کلی بهره گیری از فیشیال به صورت منظم و ماهی یکبار بهترین نتیجه را برای پوست شما به ارمغان می آورد.
به توصیه اکثر متخصصان پوست و زیبایی ، با توجه به تغییرات فصل و تفاوت نیاز های پوستی افراد، حداقل سه ماه یکبار ، پوست نیاز به فیشیال و پاکسازی دارد.

در پکیج درمانی فیشیال کلینیک سی زم هشت عملکرد درمانی مختلف برای مراجعین عزیز انجام می شود:

  •  هیدرودرم یا پاکسازی پوست
  • سفت کردن و لیفتینگ پوست
  • آرف ترمال
  • التراسونیک که 30درصد عملکردی مشابه هایفوتراپی دارد و باعث سفت شدن و جوانسازی پوست می شود
  • لامپ های ال ای دی (LED) با رنگ های مختلف که هر رنگ برای درمان خاصی روی پوست به کار برده می شود
  • ایس‌ رولر که بعد ازاتمام کار منافذ پوست را می بندد و آرامش ‌بخش و التیام دهنده اعصاب است
  • آبرسانی برای طراوات و شادابی پوست
  • اکسیژن رسانی به پوست

درمان فیشیال مناسب همه نوع پوستی است و محدودیت ندارد. فیشیال علاوه ‌بر برطرف کردن مشکلات پوستی، باعث طراوت و شادابی پوست می شود و فرایند پیری را به تاخیر می اندازد. پس از انجام فیشیال، آلودگی و مواد آرایشی از منافذ پوست خارج شده و پوست شما شفاف ‌تر و روشن ‌تر می شود.

دقت داشته باشید که تاثیر فیشیال در جوانسازی و پاک سازی پوست هرچند چشم گیر باشد، اما بسیار کوتاه بوده و تاثیر طولانی مدت در پی نخواهد داشت .

جهت رزرو وقت و دریافت مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-22008517

09053621680