پلاسماتراپی

کلینیک پوست و زیبایی سی زم در راستای تکمیل بخش های خدمات زیبایی خود اقدام به راه اندازی بخش پلاسماجت نموده است. پلاسماجت در عموم به نام های پلاسماتراپی ، پلاسماپن و پلکسر نیز شناخته می شود. پلاسما جت یکی از به روزترین روش های موجود برای جوانسازی پوست است. در این روش نقاط ریزی روی به فاصله کم در کنار در سطح پوست توسط پلاسما جت سوزانده می شود. این سوزانده شدن توسط پلاسماپن هیچ اثر اسکاری رو بر جا نمی گذارد. این عمل باعث تبخیر بخش هایی از لایه های عمقی پوست می شود. در نتیجه این کار پوست جمع می شود. این مکانیزم پلاسما باعث شده است که از این روش برای لیفت نواحی مختلف استفاده شود.

پلاسماتراپی

یکی از بهترین کاربردهای پلاسماجت ، لیفت پلک است. افرادی که از مشکل افتادگی پلک خفیف تا متوسط رنج می برند می توانند از خدمات بلفاروپلاستی بدون جراحی (پلاسماجت) در کلینیک ما بهره مند شوند. در کلینیک ما بلفاروپلاستى با پلاسماجت انجام می گیرد. این روش درمانی بدون نیاز به جراحی و بیهوشی بوده و عارضه خاصی را ندارد. همچنین بعد از لیفت پلک با پلاسماجت هیچ گونه زخم و اسکار ایجاد نمیگردد.

کلیه خدمات ما در بخش پلاسماتراپی (پلاسماپن) توسط پزشک حاذق و مجرب انجام میگیرد. همچنین دستگاه موجود در کلینیک به روزترین و جدیدترین دستگاه روز اروپا و آمریکا می باشد که به تازگی وارد ایران شده است.

شما همچنین می توانید برای کاهش عمق خطوط عمیق صورت تان نیز از روش پلاسماجت استفاده نمایید. پلاسماجت پلک بهترین روش برای جایگزین روش های جراحی پلک می باشد. هزینه های درمان در روش لیفت پلک با پلاسماجت به مراتب پایین تر از روش های جراحی است و نیز شما مجبور به مراقبت های بعد از جراحی نمی باشید و می توانید به کار روزمره خود بپردازید. برای مشاوره پلاسما جت با ما تماس بگیرید.

کاربرد پلاسماجت در کوچک کردن بینی

پلاسمای بینی (پلاسماجت) روش جدیدی در زیباسازی صورت است که با استفاده از خاصیت پلاسما عمل می کند. پلکسر اسم دستگاه تولید کننده پلاسما است که در زمینه های گوناگونی کاربرد دارد که یکی از آنها، کوچک و خوش فرم کردن بینی های گوشتی و برطرف کردن نقص های کوچک در بینی است. در این روش پوست بینی با پلاسماجت بصورت نقطه نقطه سوزانده میشود و چون این سوختگی عمیقتر از ظاهر آن است بعد از بازسازی مجدد، پوست بینی یک درجه جمع تر شده و کمی لیفت میشود.

در موارد بسیار نادری امکان عفونت بعد از انجام پلاسماجت وجود دارد. شما برخی کارها را نباید بعد از پلاسماجت انجام دهید. شما نباید به استخر بروید. پوسته های کربنی پوست را نکنید. در صورتی که به توصیه پزشکتان گوش دهید هیچ عارضه ای متوجه شما نخواهد بود.

بسته به نظر پزشک و میزان عارضه تعداد جلسات پلاسماجت از ۱ تا ۳ جلسه متغیر است. این جلسات در فواصل یک ماه خواهند بود.

جهت رزو وقت و دریافت مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

021-22008517

09053621680